Michał Bałazy Ambasadorem PZBall

Od 1 lutego 2015 Michał Bałazy pełnić będzie rolę Ambasadora Kulinarnego Polski przy Polskim Związku Baseballu i Softballu w Warszawie.

“To dla mnie wielki zaszczyt i ogromna radość, dołożę wszelkich starań by najbliższe miesiące, lata były czasem promocji Baseballu, Softballu i Polskiej sztuki kulinarnej”

Michał Bałazy jest kucharzem, zdobywał praktyki pod okiem najlepszych szefów kuchni w Polsce i poza granicami kraju.

Adept Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości w kierunku HoReCa, staż odbył w jednym z najlepszych Hoteli Republiki Czeskiej.

W swojej karierze przygotowywał posiłki dla najwyższych głów państw, hierarchów kościoła, artystów i gwiazd show-biznesu.

“Jednym z najważniejszych wydarzeń w moim życiu było niewątpliwie wydanie obiadu dla gości eventu zorganizowanego z okazji Diamentowego Jubileuszu Jej Wysokości Królowej Elżbiety II”

Ambasador marki Bosch, pasjonat i propagator zdrowej myśli kulinarnej. Twórca Małej Akademii Zdrowego Smaku – programu profilaktycznego – warsztatów kulinarnych skierowanych do dzieci.

W Polskim Związku Baseballu i Softballu będzie wspomagał zawodników swoją wiedzą z zakresu kulinariów i dietetyki, proponując diety dostosowane do potrzeb zawodników. Ponadto będzie reprezentował Związek promując kuchnię Polską wraz z jej tradycjami i kulturą w kraju i poza jego granicami.

„Poprosiliśmy Michała o objęcie tego honoru ze względu na znakomite predyspozycje do pełnienia tej funkcji, to wspaniały mistrz kuchni i przyjaciel Polskiego Baseballu. Wierzę, że ta współpraca przyniesie wymierną korzyść naszemu Związkowi oraz całej Polsce” – Ryszard Chromik, Prezes PZBall

 

michal_balazy

 

 

 

 

 

 

 

 

About the Author

By lukasz / Administrator, bbp_keymaster on lut 02, 2015

pl_PLPL
en_USEN pl_PLPL