KONKURSU NA TRENERÓW KADR NARODOWYCH w BASEBALLU i SOFTBALLU

Polski Związek Baseballu i Softballu pragnie ogłosić ważne informacje dotyczące planowanych startów w turniejach WBSC Europe w basebllu i softballu.

W związku z planowanymi startami w prestiżowych turniejach WBSC Europe w softballu oraz dążeniem do długofalowego sukcesu naszych reprezentacji na Mistrzostwach Europy i eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles 2028, Polski Związek Baseballu i Softballu podjął istotną decyzję w kwestiach startów w turniejach WBSC Europe w Baseballu, Softballu i ewentualnie Baseball 5.

Decyzja o organizacji w Kutnie turnieju Mistrzostw Europy grupy B w baseballu seniorów oraz przyjęcie propozycji organizacji, także w Kutnie, turnieju Mistrzostw Europy w Softballu Kobiet w kategorii U22 otwiera ważny rozdział w realizacji planów i rozpoczęcia programu przygotowań do IO w LA 2028.

W związku z planami, zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji na stanowiska trenerów głównych i trenerów asystentów do Kadr Narodowych w następujących kategoriach:

SOFTBALL

  1. Kadra Narodowa dzieci i młodzieży U15
  2. Kadra Narodowa U22 oraz Seniorki

BASEBALL

  1. Kadra Narodowa U12-Młodzik 
  2. Kadra Narodowa U15 – Kadet/Junior Młodszy 
  3. Kadra Narodowa U18 -Juniorzy
  4. Kadra Narodowa U23 – Młodzieżowiec
  5. Kadra Narodowa Baseball Seniorzy

Jeśli posiadasz pasję do baseballu i softballu oraz doświadczenie trenerskie, to jest doskonała okazja, aby włączyć się w rozwijanie potencjału naszych utalentowanych zawodników i zawodniczek.

Wszelkie kandydatury wraz ze zgłoszeniem i podpisanymi oświadczeniami – szczegóły w załącznikach

komunikat 54/2023 – https://tiny.pl/c64cs

komunikatu 55/2024] https://tiny.pl/c64cb

prosimy przesyłać drogą mailową na adres: pzball@baseballsoftball.pl.

📆 Termin składania aplikacji mija 7 stycznia 2024 roku (niedziela).

About the Author

By Pawel Szczepanik / Administrator on sty 01, 2024

pl_PLPL
en_USEN pl_PLPL