Listy sędziów uprawnionych do prowadzenia zawodów baseballu i softballu w sezonie 2018

BASEBALL

 

Lp. Nazwisko i imię Licencja Miasto
1 Adamiec Dariusz I Rybnik
2 Adamiec Paweł I Rybnik
3 Benisz Aleksander II Rybnik
4 Benisz Mateusz II Rybnik
5 Bielecki Krzysztof I Kutno
6 Bujak Kamil Stażysta Wrocław
7 Cedzyński Piotr I Kutno
8 Centkowski Łukasz Stażysta Wrocław
9 Fojcik Adam I Rybnik
10 Fojcik Tomasz II Rybnik
11 Gajdziński Dominik II Kutno
12 Gajdziński Rafał II Kutno
13 Gąsiorowski Paweł Stażysta Wrocław
14 Golon Arkadiusz Stażysta Wrocław
15 Jankowski Jakub Młodzieżowy Miejska Górka
16 Józek Dawid Młodzieżowy Wołów
17 Kolenda Bogdan I Rybnik
18 Kosak Tomasz I Warszawa
19 Kubiszewski Marek Stażysta Wrocław
20 Kuś Karol Stażysta Wrocław
21 Łakomy Paweł Stażysta Wrocław
22 Łapaj Piotr I Kutno
23 Łączny Michał II Wrocław
24 Majchrzak Adam Młodzieżowy Miejska Górka
25 Mańkowski Bartłomiej I Kutno
26 Mańkowski Marcin I Kutno
27 Mikołajczyk Piotr II Legionowo
28 Mleczko Mateusz II Żory
29 Monik Agata Stażysta Warszawa
30 Nowiński Piotr Stażysta Wrocław
31 Pękala Grzegorz Stażysta Włoszczowa
32 Pietrzak Andrzej II Kutno
33 Roś Radosław I Rybnik
34 Rusek Bartosz II Jastrzębie – Zdrój
35 Smakowski Marcin II Kutno
36 Szafrański Marcin Stażysta Włoszczowa
37 Szmid Marcin I Rybnik
38 Sznajder Piotr Stażysta Włoszczowa
39 Sztejka Paweł II Osielsko
40 Zawadzki Kacper II Jastrzębie – Zdrój
41 Zbaraż Kamil II Miejska Górka
42 Żurkowski Arkadiusz II Jastrzębie – Zdrój

 

SOFTBALL

 

Lp. Nazwisko i imię Licencja Miasto
1 Banaszyńska Małgorzata I Warszawa
2 Bielecki Krzysztof I Kutno
3 Fojcik Adam I Rybnik
4 Jurek Dawid I Kędzierzyn – Koźle
5 Kaczor Mikołaj I Kutno
6 Kolenda Bogdan I Rybnik
7 Łapaj Piotr I Kutno
8 Mleczko Mateusz I Żory
9 Musiałek Marcin II Wrocław
10 Padoł Marcin II Żory
11 Plutarski Tomasz I Gdańsk
12 Rainko Ariel II Żory
13 Rosół Artur II Żory
14 Żurkowski Arkadiusz II Żory

 

SĘDZIOWIE TECHNICZNI

 

Lp. Nazwisko i imię Licencja Miasto
1 Adamczewska Kinga I Kutno
2 Becela Agata I Miejska Górka
3 Becela Anita I Miejska Górka
4 Blacha Kacper Młodzieżowy Żory
5 Bujak Kamil Stażysta Wrocław
6 Fojcik Anna I Rybnik
7 Golon Arkadiusz Stażysta Wrocław
8 Grzecicha Dominik Młodzieżowy Żory
9 Korzekwa Dawid Młodzieżowy Żory
10 Kusz Michalina I Miejska Górka
11 Langner Natalia I Miejska Górka
12 Łężna Wikoria Młodzieżowy Żory
13 Margol – Król Joanna I Rybnik
14 Monik Agata Stażysta Warszawa
15 Mularczyk Wioleta I Rybnik
16 Ostarek Justyna I Rybnik
17 Padoł Marcin Stażysta Żory
18 Rosół Maria Młodzieżowy Żory
19 Serwotka Maksymilian Młodzieżowy Żory
20 Tyman Weronika Młodzieżowy Żory
21 Wiśniewska Barbara I Żory

 

Przewodniczący Kolegium Sędziów

Adam Fojcik

Comments are closed.