Listy sędziów uprawnionych do prowadzenia zawodów baseballu i softballu w sezonie 2018

BASEBALL

Lp.Nazwisko i imięLicencjaMiasto
1Adamiec DariuszIRybnik
2Adamiec PawełIRybnik
3Benisz AleksanderIIRybnik
4Benisz MateuszIIRybnik
5Bielecki KrzysztofIKutno
6Bujak KamilStażystaWrocław
7Cedzyński PiotrIKutno
8Centkowski ŁukaszStażystaWrocław
9Fojcik AdamIRybnik
10Gajdziński DominikIIKutno
11Gajdziński RafałIIKutno
12Gąsiorowski PawełStażystaWrocław
13Golon ArkadiuszStażystaWrocław
14Jankowski JakubMłodzieżowyMiejska Górka
15Józek DawidMłodzieżowyWołów
16Kolenda BogdanIRybnik
17Kosak TomaszIWarszawa
18Kubiszewski MarekStażystaWrocław
19Kuś KarolStażystaWrocław
20Łakomy PawełStażystaWrocław
21Łapaj PiotrIKutno
22Łączny MichałIIWrocław
23Majchrzak AdamMłodzieżowyMiejska Górka
24Mańkowski BartłomiejIKutno
25Mańkowski MarcinIKutno
26Mikołajczyk PiotrIILegionowo
27Mleczko MateuszIIŻory
28Monik AgataStażystaWarszawa
29Nowiński PiotrStażystaWrocław
30Pękala GrzegorzStażystaWłoszczowa
31Pietrzak AndrzejIIKutno
32Roś RadosławIRybnik
33Rusek BartoszIIJastrzębie - Zdrój
34Skarżyński SzymonIIWrocław
35Szafrański MarcinStażystaWłoszczowa
36Smakowski MarcinIIKutno
37Szmid MarcinIRybnik
38Sznajder PiotrStażystaWłoszczowa
39Sztejka PawełIIOsielsko
40Zawadzki KacperIIJastrzębie - Zdrój
41Zbaraż KamilIIMiejska Górka

 

SOFTBALL

 

Lp.Nazwisko i imięLicencjaMiasto
1Banaszyńska MałgorzataIWarszawa
2Bielecki KrzysztofIKutno
3Fojcik AdamIRybnik
4Jurek DawidIKędzierzyn - Koźle
5Kaczor MikołajIKutno
6Kolenda BogdanIRybnik
7Łapaj PiotrIKutno
8Mleczko MateuszIŻory
9Musiałek MarcinIIWrocław
10Padoł MarcinIIŻory
11Plutarski TomaszIGdańsk
12Rainko ArielIIŻory
13Rosół ArturIIŻory
14Żurkowski ArkadiuszIIŻory

 

SĘDZIOWIE TECHNICZNI

 

Lp.Nazwisko i imięLicencjaMiasto
1Adamczewska KingaIKutno
2Becela AgataIMiejska Górka
3Becela AnitaIMiejska Górka
4Blacha KacperMłodzieżowyŻory
5Bujak KamilStażystaWrocław
6Fojcik AnnaIRybnik
7Golon ArkadiuszStażystaWrocław
8Grzecicha DominikMłodzieżowyŻory
9Korzekwa DawidMłodzieżowyŻory
10Kusz MichalinaIMiejska Górka
11Langner NataliaIMiejska Górka
12Łężna WikoriaMłodzieżowyŻory
13Margol - Król JoannaIRybnik
14Monik AgataStażystaWarszawa
15Mularczyk WioletaIRybnik
16Ostarek JustynaIRybnik
17Padoł MarcinStażystaŻory
18Rosół MariaMłodzieżowyŻory
19Serwotka MaksymilianMłodzieżowyŻory
20Tyman WeronikaMłodzieżowyŻory
21Wiśniewska BarbaraIŻory

 

Przewodniczący Kolegium Sędziów

Adam Fojcik

Zaktualizuj kategorię

Dodaj nowy tag Piotr apaj / Editor, bbp_participant Dodaj nową kategorię Mar 15, 2018

pl_PLPL
en_USEN pl_PLPL
Przejdź do paska narzędzi