Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom za wsparcie na naszej drodze do sukcesu.  Bez Waszego zaangażowania dążenie do naszych celów byłoby niezwykle trudne.

Jeżeli wyrażasz zainteresowanie, aby także zostać naszym Partnerem, skontaktuj się z nami na:

pzball[at]baseballsoftball.pl


https://www.baseballsoftball.pl/wp-content/uploads/2022/12/01_znak_podstawowy_kolor_biale_tlo-1-500x200.png

MINISTERSTWO SPORTU i TURYSTYKI jest głównym źródłem finansowania naszej Federacji i konsekwentnie zapewnia coroczne dotacje na pokrycie wydatków związanych z przygotowaniem drużyn narodowych w softballu i baseballu do turniejów międzynarodowych.  Dodatkowo, Ministerstwo często zapewnia konstruktywną krytykę oraz wskazówki, a ostatnio także rozpoczęło zorganizowany program szkoleniowy, którego celem jest poprawa sposobu zarządzania wszystkimi sportami pod skrzydłami Ministerstwa.


http://www.baseballsoftball.pl/wp-content/uploads/2018/11/USEmbassyWarsawSeal-150x150.png

AMBASADA STANÓW ZJEDNOCZONYCH W WARSZAWIE wspiera nasze dążenia do rozwoju baseballu i softballu w Polsce.  Przez kilka ostatnich lat, osoby reprezentujące Ambasadę pojawiały się na turniejach narodowych, otwarciach nowych boisk oraz spotkaniach z lokalnymi władzami.  Ambasada wspiera próby znalezienia nowych lokalizacji boisk oraz wprowadzenia baseballu/softballu do szkół.  Dodatkowo, jej sekcja Kultury pełni bardzo aktywną funkcję w organizacji wydarzeń związanych ze sportami amerykańskimi.   Jesteśmy pewni, że ta współpraca będzie się rozwijać i przyniesie znakomite owoce.


http://www.baseballsoftball.pl/wp-content/uploads/2018/11/MalaLiga-150x150.png

MAŁA LIGA to polski oddział światowej organizacji, której celem jest zapewnianie możliwości gry w baseball i softball dzieciom.  Biuro Małej Ligi znajdujące się w Kutnie jest siedzibą Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki, co czyni je jedną z najważniejszych lokalizacji naszego sportu w tej części świata. Przez wiele lat Mała Liga użyczała swoich boisk podczas wydarzeń specjalnych PZBall, a rozpoczynając od 2017 roku Mała Liga wraz z PZBall rozpoczęły współpracę podczas łączonych mistrzostw narodowych. Współpracę, którą obie organizację mają nadzieję kontynuować i rozwijać w przyszłości.


http://www.baseballsoftball.pl/wp-content/uploads/2018/11/PolskaFundacja-150x150.png

Polska Fundacja Baseballu i Softballu obrała za swój cel pomoc dzieciom w uzyskaniu możliwości gry w Polsce i na świecie.  Jeden z założycieli organizacji pełnił kluczową rolę w przywróceniu Polski na Japan's World Children's Baseball Fair w 2016 roku po wydłużonym okresie nieobecności.  Ponadto, Fundacja konsekwentnie przekazuje darowizny dla drużyny narodowej U12 w baseballu i wspiera sport na wiele różnych sposobów.https://www.baseballsoftball.pl/wp-content/uploads/2021/09/logo-SANDBUS-600x250.jpeg

SandBus  Firma świadcząca przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne. Firma oferuje usługi przy realizacji zadań Kadr Narodowych.

 https://www.baseballsoftball.pl/wp-content/uploads/2023/04/Projekt-bez-tytulu-300x200.png

Baseballoutlet Piotr Paskudzki - partner sportowy Polskiego Związku Baseballu i Softballu. W sezonie 2023-2024 wyłączny dostawca piłek do gry w baseball i softball, posiadający w ofercie własną linię piłek baseballu "GRYZZLI 100".

https://www.baseballoutlet.pl/

pl_PLPL
en_USEN pl_PLPL