Komunikat MKS Stal Kutno oraz PZBall

Organizator półfinału OOM regionu „A”  oraz Polski Związek Baseballu i Softballu informują, że w wyniku ustaleń z gospodarzem centrum sportowego w Kutnie, zawody te odbędą się w obiektach Małej Ligi w dniach 18 – 19 czerwca br. (ew. w przypadku większej ilości zgłoszeń 17 – 19.06.2011).

Prosimy o zgłaszania woli uczestnictwa oraz list startowych bezpośrednio do biura PZBall.

Organizator zawodów – MKS Stal Bis Kutno zapewnia uczestnikom organizację zawodów, tj obsługę sędziowską, ubezpieczenie zawodów, opiekę medyczną oraz obsługę techniczną boisk. Gospodarz każdego meczu dostarcza piłki do gry.

Organizator może pomóc uczestnikom w zabezpieczeniu wyżywienia. Istnieje możliwość dowozu posiłków w ustalonej przez zamawiającego cenie bezpośrednio do miejsca zakwaterowania, bądź przygotowywania posiłków w restauracji.

Zakwaterowanie uczestników półfinału po uzyskaniu porozumienia z Małą Ligą w internatach centrum, bądź wg życzenia uczestników w innym miejscu.

Przypominamy, że zgodnie z ubiegłorocznym regulaminem, trzy najlepsze zespoły z turnieju półfinałowego uzyskują awans do finału OOM, którego organizatorem jest woj. mazowieckie.

System zawodów zostanie określony po zamknięciu listy startowej.
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące szczegółów organizacji zawodów – prosimy o telefon  – 601 081 524 lub e-mail na adres wlds@pocztya.onet.pl

Pozdrawiamy,
Zarząd MKS Stal Bis Kutno

About the Author

By lukasz / Administrator, bbp_keymaster on May 24, 2011

en_USEN
pl_PLPL en_USEN