Klinika trenerska w Kutnie.

Z przyjemnością informujemy, iż udało nam się osiągnąć porozumienie z WBSC (World Baseball and Softball Confederation) i będziemy gościć klinikę trenerską w Polsce jeszcze w tym miesiącu. Klinika poprowadzą trzej międzynarodowi trenerzy i wziąć w niej udział mogą uczestnicy ze wszystkich krajów członkowskich WBSC.
Klinika odbędzie się w Centrum Małej Ligi w Kutnie w terminie 24-26 sierpnia 2016.
Jesteśmy zadowoleni, iż udało sie nam zrealizować projekt, o który zabiegaliśmy od dłuższego czasu, a który stworzy okazję dla treneórw z Waszych klubów do uzupełnienia swojej wiedzę pod okiem ekspertów w tej dziedzinie. Zachęcamy wszystkich trenerów (i zawodników!) do udziału, zwłaszcza, że otrzymanie certyfikatu za pełne uczestnictwo w klinice (tzn. te trzy dni) uprawniać będzie do otrzymania licencji trenera PZBall ważnej we wszystkich kategoriach wiekowych (ligi PZBALL i turnieje) do końca 2018 roku (dotyczy to uczestników, którzy mają ukończone 18 lat).
Warunki uczestnictwa w klinice:
– Opłata za rejestrację wynosi 30 zł za osobę;
– Wyżywienie i zakwaterowanie we własnym zakresie (zakwaterowanie jest dostępne na terenie kampusu w Centrum Małej Ligi).
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres pzball@wp.pl oraz uiścić opłatę 30 zł nie później niż do poniedziałku 22 sierpnia 2016. Wpłatę należy dokonać na konto PZBall w PKO BP nr 21 1020 1156 0000 7702 0065 4145. Wysłanie zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty w terminie będzie warunkiem koniecznym do udziału w klinice.
Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję kontaktu z Państwem, aby podziękować panu Julianowi Rotter za pomoc w koordynacji tego projektu z WBSC.

 

2016_08_06 – PZBALL – WBSC COACHING CLINIC (pl)

About the Author

By Piotr apaj / Editor, bbp_participant on Aug 08, 2016

en_USEN
pl_PLPL en_USEN