II Turniej drużyn nowo powstałych

W dniach 1-2 października zostanie zorganizowany II Turniej drużyn nowo powstałych. Patronat nad turniejem po raz drugi obejmie Polski Związek Baseballu i Softballu. Areną zmagań baseballistów ponownie będzie Miejska Górka.

Do turnieju zgłosić się mogą drużyny, które nie występują w rozgrywkach PZBall lub grające co najwyżej w I lidze baseballu.  Organizator turnieju zastrzega sobie jednak możliwość wyboru drużyn w przypadku dużej ilości zgłoszeń. W takiej sytuacji pierwszeństwo będą miały drużyny niezrzeszone.

Swój wstępny akces do turnieju zgłosiły następujące drużyny:  Ravens Lublin, Kraków Kings, KSSP Bełchatów oraz Demony Miejska Górka (juniorzy).

Zgłoszenia drużyn do turnieju można przesyłać do 25 września. Na turniej zapraszamy również zawodników, którzy nie mają swoich zespołów lub są one zbyt małe. Zgłoszenia pojedynczych zawodników będą przyjmowane do 29 września.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: hoffman.rawa@gmail.com lub bezpośrednio do Roberta Hoffmana (512-810-266), który zajmuję się nowymi klubami z ramienia PZBall.

Udział w turnieju jest darmowy. PZBall oferuje też pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Serdecznie zapraszamy.

About the Author

By Piotr apaj / Editor, bbp_participant on Sep 19, 2016

en_USEN
pl_PLPL en_USEN