Zgrupowanie Reprezentacji Polski w baseballu w kategorii młodzik (U12)

Data: początek czwartek, 15 czerwca, przyjazd godzina 13.00, zakończenie niedziela, 18 czerwca, godzina 16.00.

Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 205, ul. Spartańska 205, Warszawa.

Opłaty:160zł oraz koszty dojazdu we własnym zakresie(wpłata na konto związku lub na miejscu – dopłata do udziału w konsultacjach).

Cel: zgrupowanie szkoleniowe, które ma za zadanie wyłonienie zawodników do drużyny narodowej, która będzie uczestniczyć w Mistrzostwach Europy U12 w Holandii

Trenerzy:

–  Robert Mann,
–  Sławomir Smętek – e-mail – coachs@interia.pl, tel. – 601347871
–  Tomasz Henke.

 

Zgłoszenia potencjalnych kandydatów z roczników 2005-2008 proszę zgłaszać do biura PZBall do dnia 7 czerwca 2017 roku. Kluby mogą zgłaszać do czterech (4) kandydatów, jeżeli istniej potrzeba zgłoszenia większej liczby zawodników proszę kontaktować się z Sławomirem Smętkiem w sprawie indywidualnej akceptacji.

Celem zgrupowania jest wyłonienie składu drużyny narodowej, dlatego też prosi się o przedstawianie kandydatur zawodników prezentujących najwyższy poziom gry w baseball.

W założeniu kadra trenerska chce wybrać 16-18 zawodników, głównie z roczników 2005-2006 oraz 1 lub 2 zawodników z roczników 2007-2008.

Prosimy o przybycie na zgrupowanie z własnym strojem i sprzętem baseballowym (rękawica, pałka, sprzęt łapacza). Dodatkowo proszę zabrać śpiwór.

Organizator zapewnia wyżywienie od kolacji w dniu przyjazdu (czwartek) do obiadu w dniu wyjazdu(niedziela).

Przypominamy, że każdy uczestnik zgrupowania jest potencjalnym kandydatem do wyjazdu na Mistrzostwa Europy, co wiąże się z koniecznością posiadania dokumentów umożliwiających wyjazd za granicę, tj. dowodu osobistego lub paszportu. Proszę o zadbanie o wyrobienie stosownych dokumentów, tak aby ich brak nie stał na przeszkodzie wyjazdu.

 

 

Trener kadry U 12 – Robert Mann

About the Author

By Piotr apaj / Editor, bbp_participant on Maj 29, 2017

pl_PLPL
en_USEN pl_PLPL