Nowi trenerzy kadr młodzieżowych

Wybrani zostali nowi trenerzy Reprezentacji Polski juniorów i juniorów młodszych.

Kadra juniorów młodszych została powierzona Andrzejowi Pietrzakowi, który w ubiegłym roku wraz z drużyną z Kutna wywalczył złote medale właśnie w tej kategorii wiekowej.

Przemysław Paluch obejmie natomiast Reprezentację Polski juniorów. Do pomocy będzie miał Mariusza Grzanowskiego z Kutna oraz Łukasza Snopka z Osielska.

Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!

 

polska_kadeci

Komentarze (1)

 

  1. Prawda napisał(a):

    Brawo dla A. Pietrzaka. Dobry trener z tym, że nie wiem czy tulu zawodników jest w Polsce na wymaganym przez trenera poziomie…oby tak było. Będzie sukces który zrodzi się w płaczu i bólach(dosłownie0 w końcu maksyma trenera Ważny jest sukces nie ważne jakim kosztem( czyt. po trupach do celu)

    Co do Palucha widzę że powoli z Żurkowskim robią swój folwark może jeszcze Paluch niech do Zarządu wejdzie to będą się chłopaki na wzajem mianować. Snopek mam nadzieję coś ogarnie to dobry trener natomiast Grzanowski to jakaś pomyłka żaden z niego trener no chyba, że przy okazji sam będzie trenował…Naprawdę nie ma fachowców w tym sporcie i trzeba sięgać po zawodników???Świat się kończy