Listy sędziów uprawnionych do prowadzenia zawodów baseballu i softballu w sezonie 2016

BASEBALL

Lp. Nazwisko i imię Licencja Miasto Nr licencji
1 Adamczewska Kinga Stażysta Kutno
2 Adamiec Dariusz I Rybnik 8
3 Adamiec Paweł I Rybnik 7
4 Bałaga Jakub Stażysta Wrocław
5 Basoń Jakub Stażysta Katowice
6 Benisz Aleksander Stażysta Rybnik
7 Benisz Mateusz Młodzieżowy Rybnik
8 Bielecki Krzysztof I Kutno 11
9 Cedzyński Piotr I Kutno 12
10 Cichowski Kacper Stażysta Kutno
11 Durka Marcin I Kutno 13
12 Fojcik Adam I Rybnik 4
13 Fojcik Tomasz I Rybnik 10
14 Gajdziński Dominik Stażysta Kutno
15 Gajdziński Rafał Stażysta Kutno
16 Góralski Waldemar I Kutno 14
17 Hoffman Robert Stażysta Katowice
18 Jurek Dawid I Kędzierzyn – Koźle 31
19 Jóźwiak Radosław Stażysta Kutno
20 Kolenda Bogdan I Rybnik 3
21 Kopczyński Bartosz Stażysta Kutno
22 Kosak Tomasz I Warszawa 15
23 Krawczyk Adrian Stażysta Kutno
24 Kubiszewski Marek Stażysta Wrocław
25 Łukomski Rafał II Miejska Górka 24
26 Łapaj Piotr I Kutno 2
27 Maciejewski Bartosz Stażysta Kutno
28 Mańkowski Bartłomiej I Kutno 30
29 Mańkowski Marcin I Kutno 27
30 Mikołajczyk  Piotr II Legionowo 16
31 Mleczko Mateusz II Żory 22
32 Monik Agata Stażysta Warszawa
33 Musiałek Marcin I Wrocław 17
34 Paszkiewicz Eryk Młodzieżowy Augustów
35 Pietrzak Andrzej Stażysta Kutno
36 Roś Radosław I Rybnik 6
37 Roślicki Krystian Młodzieżowy Jastrzębie – Zdrój
38 Siejka Łukasz Stażysta Kutno
39 Sitko Paweł Stażysta Katowice
40 Stasiak Marcin Stażysta Kutno
41 Szczygieł Piotr Stażysta Katowice
42 Sztejka Paweł II Osielsko 20
43 Wasiak Michał I (z dniem 13.06.2016r. licencja zawieszona) Kutno 23
44 Wasielewski Mateusz II Kutno 29
45 Zawadzki Kacper Młodzieżowy Jastrzębie – Zdrój
46 Zbaraż Kamil II Miejska Górka 25

SOFTBALL

Lp. Nazwisko i imię Licencja Miasto Nr licencji
1 Banaszyńska Małgorzata I Warszawa 52
2 Bielecki Krzysztof I Kutno 53
3 Bździuła Maria I Kędzierzyn – Koźle 60
4 Grzanowska Małgorzata Stażysta Kutno
5 Jurek Dawid I Kędzierzyn – Koźle 55
6 Kaczor Mikołaj Stażysta Kutno
7 Kubasik Anna Stażysta Wrocław
8 Pilarska Izabela Stażysta Wrocław
9 Plutarski Tomasz I Gdynia 51
10 Sura Kordian Stażysta Kędzierzyn – Koźle

ZAPISOWI

Lp. Nazwisko i imię Licencja Miasto Nr licencji
1 Banaszyńska Małgorzata I Warszawa 78
2 Becela Agata I Miejska Górka/Wrocław 73
3 Becela Anita I Miejska Górka 90
4 Fojcik Anna I Rybnik 72
5 Grzanowska Małgorzata I Kutno 88
6 Hebda Krystyna I Warszawa 82
7 Kowalek Adrian I Osielsko 76
8 Kusz Michalina I Miejska Górka 84
9 Łukomski Arkadiusz I Miejska Górka 71
10 Margol Joanna I Rybnik 91
11 Padoł Marcin I Żory 92
12 Rzedzicka Sylwia I Gdańsk 81
13 Wasielewska Paulina I Kutno 85

Zarząd Kolegium Sędziów

Polskiego Związku Baseballu i Softballu

Komentarze zamknięte.