Listy sędziów uprawnionych do prowadzenia zawodów baseballu i softballu w sezonie 2015

BASEBALL

Lp. Nazwisko i imię Klasa Miejscowość Nr licencji
1. Adamiec Dariusz I Rybnik 8
2. Adamiec Paweł I Rybnik 7
3. Basoń Przemysław Stażysta Żory
4. Benisz Aleksander Stażysta Rybnik
5. Benisz Mateusz Młodzieżowy Rybnik
6. Bielecki Krzysztof I Kutno 11
7. Cedzyński Piotr I Kutno 12
8. Cukier Marcin Stażysta Kutno
9. Drozd Jacek Stażysta Kraków
10. Durczewski Tomasz Stażysta Miejska Górka
11. Durka Marcin I Kutno 13
12. Fojcik Adam I Rybnik 4
13. Fojcik Krzysztof Stażysta Rybnik
14. Fojcik Tomasz I Rybnik 10
15. Gołębiowski Krzysztof Stażysta Jastrzębie – Zdrój
16. Góralski Waldemar I Kutno 14
17. Gruszkiewicz Wito Młodzieżowy Wrocław
18. Handzlik Paweł Stażysta Kraków
19. Hryniowski Cezary I Miejska Górka 26
20. Jurek Dawid I Kędzierzyn – Koźle 30
21. Kaczor Mikołaj Stażysta Kutno
22. Kolenda Bogdan I Rybnik 3
23. Kosak Tomasz I Warszawa 15
24. Kruczek Bożena Stażysta Jastrzębie – Zdrój
25. Kruczek Łukasz Stażysta Jastrzębie – Zdrój
26. Krysmann Tobiasz Młodzieżowy Miejska Górka
27. Kuśka Paulina Stażysta Jastrzębie – Zdrój
28. Łapaj Piotr I Kutno 2
29. Łukomski Rafał I Miejska Górka 24
30. Mańkowski Marcin I Kutno 27
31. Mielko Paweł Stażysta Rybnik
32. Mikołajczyk Piotr II Legionowo 16
33. Mleczko Mateusz II Żory 22
34. Mularczyk Przemysław Stażysta Rybnik
35. Musiałek Marcin II Wrocław 17
36. Orszulik Tymoteusz Stażysta Żory
37. Paluch Przemysław Stażysta Rybnik
38. Podemski Sławomir I Kutno 18
39. Rainko Ariel Stażysta Rybnik
40. Roś Radosław I Rybnik 6
41. Skarżyński Szymon Młodzieżowy Wrocław
42. Snopek Łukasz II Osielsko 19
43. Sommerfeld Adam Stażysta Szczecin
44. Stajer Kamil Stażysta Żory
45. Synowiec Krystian Stażysta Kraków
46. Szmid Marcin I Rybnik 9
47. Sztejka Paweł II Osielsko 20
48. Szymański Szymon II Osielsko 21
49. Szymura Artur Stażysta Rybnik
50. Tur Łukasz II Wrocław 28
51. Tymusz Andrzej I Rybnik 5
52. Wasiak Michał I Kutno 23
53. Wasielewski Mateusz II Kutno 29
54. Wilk Jacek Stażysta Rybnik
55. Wiśniewska Barbara Stażysta Żory
56. Wojtala Raymond Stażysta Wrocław
57. Wojtczak Artur Stażysta Kutno
58. Wojtczak Jakub Stażysta Kutno
59. Zbaraż Kamil I Miejska Górka 25
60. Żurkowski Arkadiusz Stażysta Żory

SOFTBALL

Lp. Nazwisko i imię Klasa Miejscowość Nr licencji
1. Banaszynska Małgorzata I Warszawa 52
2. Bielecki Krzysztof I Kutno 53
3. Bździuła Maria Stażysta Kędzierzyn – Koźle
4. Cedzyński Piotr I Kutno 54
5. Fojcik Adam I Rybnik 58
6. Fojcik Tomasz I Rybnik 59
7. Jurek Dawid I Kędzierzyn – Koźle 55
8. Kaczor Mikołaj Stażysta Kutno
9. Katerynin Michalina I Brzeg 56
10. Musiałek Marcin I Wrocław 57
11. Plutarski Tomasz I Gdynia 51

ZAPISOWI

Lp. Nazwisko i imię Klasa Miejscowość Nr licencji
1. Banaszyńska Małgorzata I Warszawa 78
2. Becela Agata I Miejska Górka 73
3. Bielecka Patrycja I Kutno/Wrocław 75
4. Euchast Martyna Stażysta Żory
5. Fojcik Anna I Rybnik 72
6. Gołębiewski Krzysztof Stażysta Jastrzębie – Zdrój
7. Grzanowska Małgorzata I Kutno 88
8. Hebda Krystyna I Warszawa 82
9. Kajszczarek Paulina I Kutno 87
10. Kolanowska Kinga I Kutno 80
11. Kowalczyk – Kudziarz Michał Stażysta Rybnik
12. Kowalek Adrian I Osielsko 76
13. Kruczek Bożena Stażysta Żory
14. Kruczek Karolina Stażysta Żory
15. Kusz Michalina I Miejska Górka 84
16. Langner Natalia I Miejska Górka 83
17. Lewandowska Beata I Kutno 86
18. Łukomski Arkadiusz I Miejska Górka 71
19. Margol Joanna Stażysta Rybnik
20. Mleczko Mateusz Stażysta Żory
21. Ostarek Justyna Stażysta Rybnik
22. Padoł Marcin Stażysta Żory
23. Pepek Damian Stażysta Żory
24. Roślicka Agnieszka Stażysta Jastrzębie – Zdrój
25. Rzedzicka Sylwia I Gdańsk 81
26. Sura Kordian I Kędzierzyn – Koźle 77
27. Szkudlarek Sylwia I Warszawa 79
28. Tyman Iwona Stażysta Żory
29. Warzecha Aldona I Żory 74
30. Wasielewska Paulina I Kutno 85
31. Wiciński Miłosz I Wrocław 89

Przewodniczący Kolegium Sędziów

Bogdan Kolenda

Komentarze zamknięte.