Listy sędziów uprawnionych do prowadzenia zawodów baseballu i softballu w sezonie 2014.

BASEBALL

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Miejscowość

1.

Adamiec Paweł

I

Rybnik

2.

Bielecki Krzysztof

I

Kutno

3.

Bisaga Szymon

Młodzieżowy

Wrocław

4.

Cedzyński Piotr

I

Kutno

5.

Durka Marcin

I

Kutno

6.

Fojcik Adam

I

Rybnik

7.

Fojcik Krzysztof

I

Rybnik

8.

Fojcik Tomasz

I

Rybnik

9.

Gołębiowski Krzysztof

Młodzieżowy

Jastrzębie – Zdrój

10.

Góralski Waldemar

I

Kutno

11.

Henel Bartosz

Stażysta

Częstochowa

12.

Hryniowski Cezary

Stażysta

Miejska Górka

13.

Kanik Renata

Stażysta

Żory

14.

Kolenda Bogdan

I

Rybnik

15.

Łapaj Piotr

I

Kutno

16.

Łukomski Rafał

Stażysta

Miejska Górka

17.

Mańkowski Bartłomiej

I

Kutno

18.

Mańkowski Marcin

I

Kutno

19.

Mikołajczyk Piotr

II

Legionowo

20.

Mleczko Mateusz

Stażysta

Żory

21.

Mokrzycki Kajetan

Młodzieżowy

Wrocław

22.

Musiałek Marcin

II

Wrocław

23.

Nowacki Filip

Młodzieżowy

Wrocław

24.

Podemski Sławomir

I

Kutno

25.

Roś Radosław

I

Rybnik

26.

Skarżyński Szymon

Stażysta

Wrocław

27.

Szmid Marcin

I

Rybnik

28.

Sztejka Paweł

II

Osielsko

29.

Tur Łukasz

II

Wrocław

30.

Tymusz Gerard

I

Rybnik

31.

Wasiak Michał

I

Kutno

32.

Wiśniewska Wiesława

Stażysta

Żory

33.

Wojtala Raymond

Stażysta

Wrocław

34.

Zbaraż Kamil

Stażysta

Miejska Górka

SOFTBALL

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Miejscowość

1.

Banaszyńska Małgorzata

Stażysta

Warszawa

2.

Bielecki Krzysztof

I

Kutno

3.

Fojcik Adam

I

Rybnik

4.

Fojcik Krzysztof

I

Rybnik

5.

Fojcik Tomasz

I

Rybnik

6.

Hryniowski Cezary

I

Miejska Górka

7.

Jurek Dawid

I

Kędzierzyn Koźle

8.

Katerynin Michalina

Stażysta

Brzeg

9.

Kolenda Bogdan

Stażysta

Rybnik

10.

Łapaj Piotr

I

Kutno

11.

Łukomski Rafał

I

Miejska Górka

12.

Milczarek Kamila

Stażysta

Brzeg

13.

Musiałek Marcin

Stażysta

Wrocław

14.

Podemski Sławomir

I

Kutno

15.

Plutarski Tomasz

I

Gdynia

16.

Tymusz Gerard

I

Rybnik

17.

Zbaraż Kamil

Stażysta

Miejska Górka

18.

Zdrodowski Maciej

I

Kędzierzyn Koźle

ZAPISOWI

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Miejscowość

1.

Becela Agata

I

Miejska Górka

2.

Bielecka Patrycja

I

Kutno/Wrocław

3.

Bonevich Elena

Stażysta

Warszawa

4.

Fojcik Anna

I

Rybnik

5.

Gruszkiewicz Wito

Młodzieżowy

Wrocław

6.

Kolanowska Kinga

Stażysta

Kutno

7.

Kowalek Adrian

I

Osielso

8.

Kubiak Daria

I

Kutno

9.

Hebda Krystyna

I

Warszawa

10.

Łukomski Arkadiusz

I

Miejska Górka

11.

Margol Joanna

Stażysta

Rybnik

12.

Ostarek Justyna

Młodzieżowy

Rybnik

13.

Perycz Urszula

Stażysta

Warszawa

14.

Rzedzicka Sylwia

I

Gdańsk

15.

Sura Kordian

I

Kędzierzyn Koźle

16.

Szkudlarek Sylwia

I

Warszawa

17.

Warzecha Aldona

I

Żory

18.

Wiciński Miłosz

Młodzieżowy

Wrocław

Przewodniczący Kolegium Sędziów

Bogdan Kolenda

Komentarze zamknięte.