Lista sędziów uprawnionych do prowadzenia zawodów baseballu i softballu w sezonie 2011.


BASEBALL

SĘDZIA I STOPNIA

1 Kamil Celian Królewo

2

Krzysztof Bielecki Kutno

3

Marcin Durka Kutno

4

Waldemar Góralski Kutno

5

Piotr Łapaj Kutno

6

Bartłomiej Mańkowski Kutno

7

Marcin Mańkowski Kutno

8

Sławomir Podemski Kutno

9

Dariusz Adamiec Rybnik

10

Paweł Adamiec Rybnik

11

Adam Fojcik Rybnik

12

Krzysztof  Fojcik Rybnik

13

Bogdan Kolenda Rybnik

14

Radosław Roś Rybnik

15

Marcin Szmid Rybnik

16

Andrzej Tymusz Rybnik

SĘDZIA II STOPNIA

1

Tomasz Henke Bydgoszcz

2

Marek Lewandowski Bydgoszcz

3

Piotr Cedzyński Kutno

4

Przemysław Kubicki Kutno

5

Piotr Mikołajczyk Kutno

6

Jakub Jendryczka Osielsko

7

Łukasz Snopek Osielsko

8

Agnieszka Ciesielska Warszawa

9

Norbert Kacprzak Warszawa

10

Paweł Rojek Warszawa

SĘDZIA STAŻYSTA

1

Grzegorz Miłkowski Jastrzębie Zdrój

2

Przemysław Mitula Jastrzębie Zdrój

3

Robert Roggenbuck Jastrzębie Zdrój

4

Adam Konopek Kutno

5

Robert Matecki Kutno

6

Michał Wasiak Kutno

7

Oliwia Chamera Warszawa

8

Hanna Ciesielska Warszawa

9

Melanie Łyżwa Warszawa

10

Marek Podgórski Warszawa

11

Jakub Pasikowski Warszawa

12

Szymon Szymański Osielsko

13

Maciej Biernacki Wrocław

14

Mateusz Biernacki Wrocław

15

Bartłomiej Gaik Wrocław

16

Jakub Garbacz Wrocław

17

Daniel Grabowski Wrocław

18

Kamil Handzelewicz Wrocław

19

Mateusz Król Wrocław

20

Arian Kompani Wrocław

21

Marek Kubiszewski Wrocław

22

Bogumił Niegosz Wrocław

23

Łukasz Tur Wrocław

24

Piotr Zabieglik Wrocław

SĘDZIA MŁODZIEŻOWY

1

Gracjan Bielecki Kutno

2

Mikołaj Czerwiński Osielsko

3

Jacek Guttmann Osielsko

4

Adrian Kowalek Osielsko

5

Tomasz Fojcik Rybnik

6

Oliwia Grabowska Warszawa

7

Kinga Skarżyńska Warszawa

8

Marcin Borowski Wrocław

9

Adrian Tarnowski Wrocław
10 Adrian Solak Jastrzębie Zdrój

SOFTBALL

SĘDZIA MŁODZIEŻOWY

1

Seweryn Socha Wołów

SĘDZIA I STOPNIA

1

Dawid Jurek Kędzierzyn Koźle

2

Adam Kunc Kędzierzyn Koźle

3

Maciej Zdrodowski Kędzierzyn Koźle

4

Przemysław Kubicki Kutno

5

Piotr Łapaj Kutno

6

Bartosz Kusztelak Miejska Górka

7

Krzysztof Kusztelak Miejska Górka

8

Rafał Łukomski Miejska Górka

9

Adam Fojcik Rybnik

10

Krzysztof Fojcik Rybnik

11

Marek Malinowski Wrocław

12

Tomasz Plutarski Wrocław

SĘDZIA TECHNICZNY

SĘDZIA I STOPNIA

1

Małgorzata Henke Bydgoszcz/Poznań

2

Beata Kruszczyńska-Henke Bydgoszcz

3

Genowefa Krajewska Jastrzębie Zdrój

4

Kordian Sura Kędzierzyn Koźle

5

Patrycja Bielecka Kutno

6

Małgorzata Zakrzewska Kutno

7

Arkadiusz Łukomski Miejska Górka

8

Magdalena Kątna Osielsko

9

Anna Fojcik Rybnik

10

Krystyna Hebda Warszawa/Niemcy

11

Ireneusz Żak Wrocław

12

Aldona Warzecha Żory

SĘDZIA II STOPNIA

1

Maria Bzdziuła Kędzierzyn Koźle

2

Patrycja Ostrowska Kędzierzyn Koźle

3

Daria Kubiak Kutno

4

Renata Tyrańska Kutno

5

Agata Becela Miejska Górka

6

Marta Zbaraż Miejska Górka

7

Adrian Kowalek Osielsko

8

Sylwia Rzedzicka Osielsko/ Gdańsk

9

Hanna Ciesielska Warszawa

10

Oliwia Grabowska Warszawa

11

Iwona Lipińska Warszawa

12

Sylwia Szkudlarek Warszawa

13

Małgorzata Wójcik Warszawa

14

Daniel Grabowski Wrocław

15

Arian Kompani Wrocław

16

Mateusz Król Wrocław

17

Marek Kubiszewski Wrocław

18

Marcin Musiałek Wrocław

19

Ariel Rainko Żory

Komentarze zamknięte.