Lista sędziów uprawnionych do prowadzenia zawodów baseballu i softballu w sezonie 2011.


BASEBALL

SĘDZIA I STOPNIA

1Kamil CelianKrólewo

2

Krzysztof BieleckiKutno

3

Marcin DurkaKutno

4

Waldemar GóralskiKutno

5

Piotr ŁapajKutno

6

Bartłomiej MańkowskiKutno

7

Marcin MańkowskiKutno

8

Sławomir PodemskiKutno

9

Dariusz AdamiecRybnik

10

Paweł AdamiecRybnik

11

Adam FojcikRybnik

12

Krzysztof  FojcikRybnik

13

Bogdan KolendaRybnik

14

Radosław RośRybnik

15

Marcin SzmidRybnik

16

Andrzej TymuszRybnik

SĘDZIA II STOPNIA

1

Tomasz HenkeBydgoszcz

2

Marek LewandowskiBydgoszcz

3

Piotr CedzyńskiKutno

4

Przemysław KubickiKutno

5

Piotr MikołajczykKutno

6

Jakub JendryczkaOsielsko

7

Łukasz SnopekOsielsko

8

Agnieszka CiesielskaWarszawa

9

Norbert KacprzakWarszawa

10

Paweł RojekWarszawa

SĘDZIA STAŻYSTA

1

Grzegorz MiłkowskiJastrzębie Zdrój

2

Przemysław MitulaJastrzębie Zdrój

3

Robert RoggenbuckJastrzębie Zdrój

4

Adam KonopekKutno

5

Robert MateckiKutno

6

Michał WasiakKutno

7

Oliwia ChameraWarszawa

8

Hanna CiesielskaWarszawa

9

Melanie ŁyżwaWarszawa

10

Marek PodgórskiWarszawa

11

Jakub PasikowskiWarszawa

12

Szymon SzymańskiOsielsko

13

Maciej BiernackiWrocław

14

Mateusz BiernackiWrocław

15

Bartłomiej GaikWrocław

16

Jakub GarbaczWrocław

17

Daniel GrabowskiWrocław

18

Kamil HandzelewiczWrocław

19

Mateusz KrólWrocław

20

Arian KompaniWrocław

21

Marek KubiszewskiWrocław

22

Bogumił NiegoszWrocław

23

Łukasz TurWrocław

24

Piotr ZabieglikWrocław

SĘDZIA MŁODZIEŻOWY

1

Gracjan BieleckiKutno

2

Mikołaj CzerwińskiOsielsko

3

Jacek GuttmannOsielsko

4

Adrian KowalekOsielsko

5

Tomasz FojcikRybnik

6

Oliwia GrabowskaWarszawa

7

Kinga SkarżyńskaWarszawa

8

Marcin BorowskiWrocław

9

Adrian TarnowskiWrocław
10Adrian SolakJastrzębie Zdrój

SOFTBALL

SĘDZIA MŁODZIEŻOWY

1

Seweryn SochaWołów

SĘDZIA I STOPNIA

1

Dawid JurekKędzierzyn Koźle

2

Adam KuncKędzierzyn Koźle

3

Maciej ZdrodowskiKędzierzyn Koźle

4

Przemysław KubickiKutno

5

Piotr ŁapajKutno

6

Bartosz KusztelakMiejska Górka

7

Krzysztof KusztelakMiejska Górka

8

Rafał ŁukomskiMiejska Górka

9

Adam FojcikRybnik

10

Krzysztof FojcikRybnik

11

Marek MalinowskiWrocław

12

Tomasz PlutarskiWrocław

SĘDZIA TECHNICZNY

SĘDZIA I STOPNIA

1

Małgorzata HenkeBydgoszcz/Poznań

2

Beata Kruszczyńska-HenkeBydgoszcz

3

Genowefa KrajewskaJastrzębie Zdrój

4

Kordian SuraKędzierzyn Koźle

5

Patrycja BieleckaKutno

6

Małgorzata ZakrzewskaKutno

7

Arkadiusz ŁukomskiMiejska Górka

8

Magdalena KątnaOsielsko

9

Anna FojcikRybnik

10

Krystyna HebdaWarszawa/Niemcy

11

Ireneusz ŻakWrocław

12

Aldona WarzechaŻory

SĘDZIA II STOPNIA

1

Maria BzdziułaKędzierzyn Koźle

2

Patrycja OstrowskaKędzierzyn Koźle

3

Daria KubiakKutno

4

Renata TyrańskaKutno

5

Agata BecelaMiejska Górka

6

Marta ZbarażMiejska Górka

7

Adrian KowalekOsielsko

8

Sylwia RzedzickaOsielsko/ Gdańsk

9

Hanna CiesielskaWarszawa

10

Oliwia GrabowskaWarszawa

11

Iwona LipińskaWarszawa

12

Sylwia SzkudlarekWarszawa

13

Małgorzata WójcikWarszawa

14

Daniel GrabowskiWrocław

15

Arian KompaniWrocław

16

Mateusz KrólWrocław

17

Marek KubiszewskiWrocław

18

Marcin MusiałekWrocław

19

Ariel RainkoŻory

Zaktualizuj kategorię

Dodaj nowy tag Piotr apaj / Editor, bbp_participant Dodaj nową kategorię Kwi 02, 2011

pl_PLPL
en_USEN pl_PLPL
Przejdź do paska narzędzi