Kursy trenerskie i instruktorskie

Poniżej prezentujemy oficjalne listy osób zakwalifikowanych na kursy instruktorskie i trenerskie:

Rekrutacyjna lista osób na pierwszy ogólnopolski kurs instruktora sportu w dyscyplinie baseball.
(szkolenie ogólne – Płock, szkolenie specjalistyczne – Kutno)

1. Tarkowski Arkadiusz
2. Łukomski Arkadiusz / TSB „Demony” Miejska Górka
3. Markowska Marta / UKS „Dęby” Osielsko
4. Suliński Bartosz / UKS „Dęby” Osielsko
5. Macniak Mateusz / UKS „Dęby” Osielsko
6. Szurowska Patrycja
7. Łakomy Paweł / TSB „Demony” Miejska Górka
8. Matecki Robert / MKS Stal BiS Kutno
9. Wachowski Rafał
10. Nolbrzak Łukasz / MKS Stal BiS Kutno
11. Grzanowski Mariusz / MKS Stal BiS Kutno
12. Paprocki Mariusz / BUKS „Gepardy” Żory
13. Bracha Łukasz / BUKS „Gepardy” Żory
14. Żak Ireneusz
15. Żuber Dawid / UKS „Zieloni” Milicz
16. Łóżecki Grzegorz
17. Kuropatwiński Bartosz
18. Kuropatwiński Tomasz / BUKS „Kruki” Augustów
19. Wiśniewski Jarosław
20. Bielecki Daniel
21. Rainko Ariel / Buks „Gepardy” Żory
22. Zawadzki Paweł / KBS „Pasikoniki” Warszawa
23. Rucińska Sylwia / KBS „Pasikoniki” Warszawa
24. Pasikowski Jakub / KBS „Pasikoniki” Warszawa
25. Babicki Krzysztof / KBS „Pasikoniki” Warszawa
26. Zieliński Adam / UKS „Dęby” Osielsko
27. Okoń Grzegorz
28. Paciorkowska Ewelina / UKS Softball Wrocław
29. Przybyłowicz Mariusz / UKS „ZSZ Wołów”
30. Nohr Artur / UKS „ZSZ Wołów”
31. Zielińska Magdalena / Warsaw Baseball & Softball Club
32. Krawczyk Anna / MKS „Szóstka” Brzeg
33. Kurowska Patrycja / MKS „Szóstka” Brzeg
34. Sieroszewska Olga / UKS Softball Wrocław
35. Rajtar Rafał / Stowarzyszenie Baseball i Softball Klub
36. Rajtar Robert / Stowarzyszenie Baseball i Softball Klub
37. Gądek Marcin / Stowarzyszenie Baseball i Softball Klub
38. Wiewióra Piotr / Stowarzyszenie Baseball i Softball Klub
39. Różański Krzysztof / Stowarzyszenie Baseball i Softball Klub
40. Kędra Andrzej / Stowarzyszenie Baseball i Softball Klub

Rekrutacyjna lista osób na pierwszy ogólnopolski kurs trenera II klasy sportu w dyscyplinie baseball.
(szkolenie ogólne – Wrocław)

1. Roggenbuck Robert / TSB „Demony” Miejska Górka
2. Żurkowski Arkadiusz / BUKS „Gepardy” Zory
3. Snopek Łukasz / UKS „Dęby” Osielsko
4. Baumgart Jacek / UKS „Dęby” Osielsko
5. Szymański Szymon / UKS „Dęby” Osielsko
6. Niegosz Bogumił / KS Baseball Wrocław
7. Zbaraż Kamil / TSB „Demony” Miejska Górka
8. Wilk Józef
9. Malinowski Marek / KS Baseball Wrocław
10. Romanowicz Piotr / UKS Softball Wrocław
11. Żak Dariusz / MKS „Szóstka” Brzeg
12. Żuber Leszek / UKS „Zieloni” Milicz
13. Kusztelak Bartosz / TSB „Demony” Miejska Górka
14. Handzelewicz Kamil / MKS „Jastrząb” Jastrzębie Zdrój
15. Krajewski Rafał / MKS „Jastrząb” Jastrzębie Zdrój
16. Rębelski Tomasz / KBS „Pasikoniki” Warszawa
17. Wróblewski Giedymin / UKB „Jelonki” Warszawa-Bemowo
18. Wróblewski Oskar / WUKB „Centaury” Warszawa
19. Szydlik Adrian / KBS „Pasikoniki” Warszawa
20. Kruszczyńska-Henke Beata / UBKS „Baza” Bydgoszcz
21. Szwajkowski Robert / UKS „Comets” Mazowsze
22. Borys Lech / BUKS „Kruki” Augustów
23. Pepłoński Adam / Warsaw Baseball & Softball Club
24. Skurzyński Daniel / Warsaw Baseball & Softball Club
25. Kubicki Przemysław / MSZS Kutno
26. Steuer Lucian
27. Łukomski Rafał / TSB „Demony” Miejska Górka
28. Zieliński Łukasz / Stowarzyszenie Baseball i Softball Klub

Rekrutacyjna lista osób na pierwszy ogólnopolski kurs instruktora sportu w dyscyplinie softball.

1. Paciorkowska Ewelina / UKS Softball Wrocław
2. Becela Agata / TSB „Demony” Miejska Górka
3. Stabrawa Ewa / UKS Softball Wrocław
4. Agnieszka Stabrawa / UKS Softball Wrocław
5. Sweeney Christopher / 4 Team Softball & Baseball
6. Zielińska Magdalena / Warsaw Baseball & Softball Club
7. Krawczyk Anna / MKS „Szóstka” Brzeg
8. Kurowska Patrycja / MKS „Szóstka” Brzeg
9. Sieroszewska Olga / UKS Softball Wrocław
10. Przybyłowicz Mariusz / UKS „ZSZ Wołów”
11. Nohr Artur / UKS „ZSZ Wołów”

Tagi: ,

Komentarze (1)

 

  1. miskof napisał(a):

    Pozycja 25, ja nie gram w Pasikonikach.. :(