Komunikat dot. systemu rozgrywek softballu w 2014 roku

W dniu 2 lutego 2014 roku /zgodnie z komunikatem Związku z dnia 24.01.2014 r./ w Kutnie w Centrum Małej Ligi Baseballowej odbyło się spotkanie Prezesa Polskiego Związku z przedstawicielami klubów softballowych.

W spotkaniu uczestniczyły następujące kluby:

MKS Szóstka Brzeg, 4 Team Softball and Baseball Warszawa, TSB Demony Miejska Górka,  MKS Stal BiS Kutno.

 

Kluby przedyskutowały propozycję wiceprezesa Jana Zbaraża dotyczącą gry ligi softballowej systemem turniejowym oraz gry w systemie ligowym mecz-rewanż. Po dyskusji Prezes Związku poddał pod głosowanie system rozgrywek 2014 roku. W wyniku głosowania /3 kluby za systemem ligowym mecz-rewanż, 1 klub za systemem turniejowym/  Prezes Polskiego Związku podjął decyzję , iż rozgrywki Polskiej Ligi Softballu Kobiet 2014 pozostają bez zmian.

 

Prosimy zainteresowane kluby, które chcą uczestniczyc w rozgrywkach Polskiej Ligi Softballu Kobiet 2014 systemem ligowym mecz-rewanż o zgłaszanie swojego udziału na adres email Związku pzball@wp.pl. Ostateczny termin zgłoszenia 10 luty 2014 roku.

Terminarz rozgrywek opublikowany będzie najpóźniej 15 lutego 2014 roku.

pdf komunikat_softball_2014

softball

Komentarze2 komentarze

 

  1. obserwator napisał(a):

    zapytanie -15 lutego juz był i dalej nie ma terminarzu rozgrywek,Panie trenerze kadry i co ciezko dopasowac dla swoich czy wogóle jest problem?

  2. Miły człowiek napisał(a):

    I skąd tyle jadu. Problem jest w tym, że to nie trener kadry ustala terminarz. Co więcej. Nie ma w tej kwestii wiele do powiedzenia. Nie wiem jak w tym roku, ale do zeszłego roku odpowiedzialny za to był z tego co wiem Pan Wiceprezes związku wspomniany w powyższym artykule.