Nowa strona Polskiego Związku Baseballu i Softballu

Logo PZBiSPragniemy zaprezentować nową odsłonę serwisu internetowego Polskiego Związku Baseballu i Softballu. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna i funkcjonalność serwisu spodoba się naszym użytkownikom i będą nadal śledzili informacje pojawiające się na jego stronach.

Podstawową kwestią, która zmusiła nas do dokonania rewolucyjnych zmian przy stronie internetowej, stanowiły problemy związane z obsługą dotychczasowego serwisu. Dzięki dużemu zaangażowaniu i wiedzy Pana Marcina Durki, któremu należą się wielkie podziękowania za opiekowanie się serwisem, strona Związku mogła funkcjonować i prezentować informacje ważne dla naszego sportu. Nie mniej potrzebowaliśmy rozwiązania, które w prosty sposób da możliwość publikowania informacji większej ilości osób, które nie posiadają doświadczeń związanych z prowadzeniem serwisów internetowych. Dzięki temu informacje na stronie będą mogły pojawiać się szybciej i niezależnie od możliwości czasowych którejkolwiek z osób zajmujących się serwisem.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z konieczności stałego zwiększania ilości funkcjonalności dostępnych w ramach serwisu. Będziemy starali się na bieżąco wprowadzać nowe rozwiązania, które zwiększą szybkość i komfort docierania do interesujących treści.

Oczywiście musimy poprosić naszych użytkowników o wyrozumiałość związaną z tzw. okresem młodzieńczym naszego serwisu. Pewnie nie wszystko uda nam się od razu  zrobić tak dobrze, jak tego byśmy sobie życzyli, ale powoli będziemy dążyli do wyznaczonego wspólnie celu.

Liczymy oczywiście na wasze opinie na temat serwisu oraz oczywiście sugestie dotyczące kierunków dalszego rozwoju serwisu. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zaangażujecie się również w proces tworzenia oficjalnego serwisu PZBiS. Wszelkie informacje prosimy kierować na adres administrator@pxo.pl

About the Author

By lukasz / Administrator, bbp_keymaster on Jan 15, 2010

en_USEN
pl_PLPL en_USEN